Importer warchlaków
od najlepszych producentów

Import warchlaków

Import warchlaków

Naszymi dostawcami są firmy z Danii posiadające długoletnią praktykę w hodowli oraz eksporcie trzody chlewnej.

Dzięki doświadczeniu w imporcie warchlaków, kontroli oferowanych ferm oraz czynnym uczestnictwie w całym łańcuchu dostaw jesteśmy w stanie dopasować ofertę do wymagań klienta i sprostać wszelkim wymaganiom.

Jednym z najważniejszych założeń firmy IMPORK jest stała współpraca z naszymi klientami, a co się z tym wiąże zadowolenie z każdego transportu prosiąt. Impork to bardzo dobre warchlaki importowane.

 • DanAvl

  DanAvl

  Duński program hodowli trzody chlewnej, który został stworzony przez rolników w celu zrealizowania ich oczekiwań względem hodowli świń. Zarządzany i nadzorowany jest przez organizacje tychże hodowców, Krajowy Komitet producentów Trzody Chlewnej. w programie prowadzona jest praca hodowlana nad genetycznym doskonaleniem trzech ras świń, w celu uzyskania możliwie najlepszych wyników dla branży produkcji świń.Program

  DanAvl obejmuje trzy rasy świń duńskich:

  • Landrace
  • Yorkshire (Large White)
  • Duroc
 • Duński Duroc

  Duński Duroc

  Rasa ojcowska, knury wykorzystywane są do krzyżowania towarowego z loszkami F1 (Danhybryd LY/YL). W Wyniku tych kojarzeń otrzymuje się liczne i szybko rosnące mioty oraz dobrze przyrastające tuczniki o dobrej mięsności i wydajności rzeźnej.Obecnie DanAvl ma największą w Europie populację czysto-rasowych świń rasy Duroc

 • Duński Landrace

  Duński Landrace

  Stanowi rasę mateczną w programie krzyżowania DanAvl i służy do produkcji loszki F1 (Danhybryd LY). Rasa charakteryzuje się między innymi wysoką plennością, mlecznością oraz troskliwością. Są to świnie długie, mocne o dobrych nogach oraz o doskonałej jakości tuszy.

 • Duński Yorkshire

  Duński Yorkshire

  Jest drugą rasą mateczną w programie DanAvl wykorzystywaną do produkcji loszki F1 (Danhybryd LY), ale jest również wykorzystywana do produkcji knurów terminalnych. Rasa charakteryzuje się szybkim tempem wzrostu, dobrym wykorzystaniem paszy, bardzo dobrą jakością tusz, plennością oraz troskliwością.